WhatsApp Destek Hattı
Oyuncu Koltuğu Terletir mi?

Oyuncu Koltuğu Terletir mi?

Oyuncu Koltuğu Terletir Mi?

Oyuncu koltuğu üretilirken deri ya da kumaş malzemeden üretilir. Deri oyuncu koltuğu genelde suni deriden üretilir. Sentetik yapılı suni deri özellikle yaz mevsiminde ya da sıcak havalarda terletme yapar. O yüzden de daha çok kumaş oyuncu koltuğu tercih edilir. Ancak alacağınız kumaş oyuncu koltuğunun kumaşı kaliteli ise ya da kumaşın sentetik oranı fazla ise bu durumda kumaş oyuncu koltuğu da terletebilir. Yalnız deri oyuncu koltuğu ile kıyaslandığında bu oran daha düşüktür.

Euro kumaş ya da 1. kalite kumaş kullanılarak üretilen oyuncu koltuğu terletmez özelliğe sahiptir. Xprime oyuncu koltuğunun her mevsim terletmemesi için bu kumaşlar kullanılarak üretim yapılır. Deri oyuncu koltuğu modelleri ise diğer oyuncu koltuğu markalarına göre daha az terletir.

Terletmeye kesin çözüm için fileli kumaştan yapılan oyuncu koltuğu da üretiliyor. Fileli kumaş nefes alabilen yapıda olduğu için vücuttan gelen sıcağı içinde tutarak ısının kumaştan yansımasının önüne geçiyor. Xprime fileli kumaş oyuncu koltuğu modellerini satın alarak terlemeye kesin çözüm bulabilirsiniz.   

Oyuncu Koltuğu Deri Mi Olmalı Kumaş Mı?

Oyuncu koltuğu deri mi olmalı kumaş mı konusu çok fazla merak ediliyor. Ancak burada belirleyici olan tabi ki de sizin zevkiniz ve kullanılacak ortamdır. İş yerlerinde ya da çalışma ortamlarında daha çok deri oyuncu koltuğu tercih edilir. Çünkü bu gibi kurumsal ya da resmi yerlerde görsellik ve itibar önemlidir. Deri oyuncu koltuğu daha şık ve gösterişli göründüğü için özellikle iş yerleri ve ofislerde deri oyuncu koltuğu tercih edilebilir. Çalışma koltuğu, yönetici koltuğu ya da makam koltuğu olarak kullanıldığından ötürü deri daha iyi durur.

Evde ya da prestij çekincenizin olmadığı ortamda kumaş oyuncu koltuğu tercih edebilirsiniz. Fileli kumaş oyuncu koltuğu ya da kumaş oyuncu koltuğu modelleri daha spor olduğu için kullanırken rahat etmenizi de sağlayacaktır. Delikli kumaş yapısı vücudunuzun nefes almasını sağlarken vücut sıcaklığınızı da geri size yansıtmaz. Bu yüzden de özellikle yazın terleme problemi ile karşılaşmazsınız. Nefes alabilen kumaş, sıcağın etkisini kırdığından saatlerce otursanız bile rahatsızlık ve ıslaklık hissi ile karşılaşmazsınız. Fileli kumaş oyuncu koltuğu, Xprime markasının bazı modellerinde vardır. Xprime fileli kumaş oyuncu koltuğu modellerine bakarak kendiniz için uygun olanı satın alabilirsiniz.

Oyuncu koltuğu deri mi olmalı kumaş mı tavsiyeleri biraz da kişisel bir tavsiye olduğundan evde yaşayan canlı durumunu da göz önünde bulundurmanız gerekir. Mesela evde hayvan dostlarınız varsa ve özellikle tüylü canlılarsa bu durumda fileli kumaş oyuncu koltuğu yerine kumaş oyuncu koltuğu tercih edilebilir. Evin içinde gezdiklerinde tüyleri oyuncu koltuğu da dahil her yere yayılır. Tüylerin kumaş deliklerinden girmesi mümkün olacağından temizlenmesi de zorlaşacaktır. Kendinize özgü tüy ya da kıl temizleme yönteminiz varsa fileli kumaş oyuncu koltuğunu rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Oyuncu Koltuğu Almak Mantıklı Mı?

Oyuncu koltuğu almak için oturma elemanına ihtiyacınız olması gerekir. İş yerinde ya da evde oturma ihtiyacınızı karşılayacak çok sayıda ürün vardır. Ancak otururken rahatsızlık hissetmemek adına bunların konforlu olmasına da dikkat etmek gerekir. Plastik sandalyeler ya da yoğunluğu yüksek olmayan süngerli sandalyelerden satın aldığınız zaman bir süre sonra vücudunuzda oturduğunuz yeriniz de dahil olmak üzere birçok yerinizde ağrı hissedersiniz. Bunun en büyük sebebi ürünün vücudunuzun yapısına uygun olmayışıdır. Xprime Oyuncu koltuğu, uzun araştırmalar sonucu tasarlanıp üretildiğinden birçok sandalye ve hatta koltuk grubundan bile daha konforlu üretilir. Dolayısı ile de aslında oyuncu koltuğu almakla kalmamış sağlığınıza yatırım yapmış olursunuz. Kendinize ve işinize yapacağınız yatırım, en iyi yatırım şeklidir. İkisi de size kısa ve uzun vadede kazanç sağlayacaktır. Sağlığınıza verdiğiniz önem ileriki yaşlarda daha sağlıklı bir yaşam geçirmeniz için önemlidir. 

En İyi Oyuncu Koltuğu Nedir?

Oyuncu koltuğu satın almadan önce, en iyi oyuncu koltuğu nedir ya da hangi oyuncu koltuğu alınmalı gibi kafanızda çok fazla soru işareti birikir. Aslında burada önemli olan sizin ihtiyaçlarınızdır. Oyuncu koltuğunu gündelik olarak uzun zaman dilimlerinde kullanmak istiyorsanız Xprime oyuncu koltuğu modellerinin hepsine göz atabilirsiniz.

Yayınlanan 2022-09-08 Tarafından Xprime Oyuncu Koltuğu 0 1996

Related articles

Oyuncu Koltuğu Kumaş Mı Yoksa Deri Mi Alınmalıdır?

Oyuncu koltuğu satın alırken en çok düşünülen konulardan biri kumaş mı yoksa deri mi almalıyımdır. Bu yazımızda size...

Oyuncu Koltuğu Nasıl Temizlenir?

Oyuncu koltuğunun temizliği, oyuncu koltuğunun kullanım ömrünü uzatmak adına oldukça önemlidir. Oyuncu koltuğu nasıl...

Oyuncu Koltuğu Nedir?

Oyuncu koltuğu nedir sorusunun detaylı cevabını bulabileceğiniz blog yazımıza hemen göz atabilirsiniz.

Oyuncu Koltuğu Kumaşı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Deri ile kumaş türü arasında algı bakımından farklılık vardır. Oyuncu koltuğu hangi ortamda kullanılacak ise o ortama...

XPrime Oyuncu Koltuğu Kalitesi

Xprime, yerli üretim oyuncu koltuğu olarak satış hacmini gittikçe artırıyor.

Kaliteli ve Sağlam Oyuncu Koltuğu Özellikleri Nelerdir?

Oyuncu koltuğunun belki de başlıca kriteri sağlamlık olmalıdır.

İş Yerlerinde Oyuncu Koltuğu Kullanılır Mı?

Oyuncu koltuğunun tasarımı ve ortopedik yapısı kullanım alanlarını gün geçtikçe artırıyor. Dolayısı ile de artık yeni...

Türkiye'nin Oyuncu Koltuğu Markası; XPRİME

Türkiye'nin Lider Oyuncu Koltuğu Markası olarak XPRİME Markalı ürünlerin Özellikleri ve neden en iyi markası olduğuna...

Bir yorum bırakCevap bırak

Blog kategorileri

En son yorumlar

Yorum yok

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menü