WhatsApp Destek Hattı
Xprime Pad Oyuncu Koltuğu Kol Dirsek Desteği

Xprime Pad Oyuncu Koltuğu Kol Dirsek Desteği

9888-1

Yeni ürün

XPrime Oyuncu Koltuğu Modelleri en iyi kalite ve F/P ürünüdür.

Yüksek Kalite ve Tasarım ürün talep edenlerin tercihi.

1 Adet alımda 1 Çift Takım olarak gönderilmektedir. (Tek Satışı yoktur)

XPRİME ORJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ

Daha Fazla Detaylar

299,90 TL

- +

 
Daha Fazla Bilgi

Xprime Pad Oyuncu Koltuğu Kol / Dirsek Desteği

Oyuncu Koltuğu ürünlerinin kolçak alanları genellikle plastik ve yumuşak bir doku yer alır lakin uzun süreli kullanımlarda bu yumuşaklık yeterli gelmeyebilir ve Kol Dirsek ağrısı ile karşılaşabilirsiniz. XPrime Pad Kolçak Desteği ile tüm sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz. Kullanılan özel Yumuşak Kumaş ve dolgulu sünger ile konforun tadını çıkarabilirisiniz.

  • Dolgulu Yumuşak Kumaş Malzeme
  • Lastikli Bandlar ile 3D,4D,2D Kolçaklarda Kullanabilirsiniz.
  • 3D Kolçaklara Uyumlu
  • xPrime Baskılı Modern Yapı
  • Kaydırmaz Kumaş

Ürün Ölçüleri

28x12x7cm -

Takım olarak gönderilmektedir. (2 Adet) 

 
Kurulum Klavuzu

XPRİME OYUNCU KOLTUĞU KURULUM KLAVUZU

Xprime Oyuncu Koltuğu Kurulum Klavuzu

XPRİME OYUNCU KOLTUĞU KURULUM VE PAKET AÇILIM VİDEOSU

 
İade/İptal Koşulları

İADE ŞARTNAME & İADE KOŞULLARI

1. Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde www.xprime.com.tr'a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz.

2. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

3.Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:

  •          Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,
  •          Ofis koltukları, Oyuncu Koltukları ve çalışma koltukları talepler doğrultusunda üretim yapılmasından dolayı iadesi veya iptali yer almamaktadır.
  •          Kurulumu yapılmış ürünlerin iadesi yoktur. İade şartları için tıklayınız.

4.Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için teslimat tarihi sonrası 14 günlük süre içinde olması ve satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir.

5- Özellikle Koltuk modelleri siparişinize göre Renk ve Model üretimi yapılmaktadır. Bu sebepten dolayı size özel üretim olan ürünlerde iade ve sipariş iptali yer almamaktadır. Bu sebepten dolayı Nihai ve doğru karar vermeye özen gösteriniz.

6-Ürünleri teslim alırken paketleri kontrol ediniz, hasarlı veya yırtık paketleri lütfen teslim almayınız, teslim almadığınıza dair tutanak tutturunuz. Hasarlı paket teslim aldığınızda olabilecek sıkıntılardan firmamız sorumlu değildir.

7-Koltuk modellerinde; Plastik Ayak, Kolçağın kırılması, Tekerleklerin kırılması, deri yırtılması vb. kullanıma ve fiziksel müdahaleye bağlı hiçbir parça garanti kapsamına girmemektedir. Mekanik ve fabrikasyon arızalar 2 yıllık garanti kapsamına dahildir.

Aynı kategorideki diğer ürünler: 11

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Menü