WhatsApp Destek Hattı
XPrime Markus RGB Ledli Oyuncu Masası

XPrime Markus RGB Ledli Oyuncu Masası

Yeni ürün

Xprime Markus Oyuncu Masası RGB ledli Modeline en uygun fiyat ve avantajlar ile sahip olabilirsiniz. 

Daha Fazla Detaylar

Sınırlı Özel İndirim

2 999,90 TL

3 499,90 TL

- +

 
Daha Fazla Bilgi

XPrime Markus RGB ledli Oyuncu Masası

XPrime Markus Oyuncu Masası, kusursuz bir oyun deneyimi için ihtiyacınız olan masa seçenekleri ve aksesuarlarından oluşan XPRİME Ailesi’nin orta boy olarak tabir edilen oyuncu masasıdır.

Oyuncuların ihtiyaçları ve deneyimleri doğrultusunda tasarlanan Xprime Markus Oyuncu Masası G:115-140-160 cm genişlik seçeneklerinden size en uygun genişliği seçeneklerden ekleyebilirsiniz. ve EN:64 cm Yükseklik:78 cm Yerden Yükseklik ölçüsüne sahiptir. Oyuncu Masası olarak ideal ölçülere sahip olan Xprime Markus Oyuncu Masası her odada rahatlıkla yerini alacaktır. Kasayı Alta almanız durumunda 3 Adet Monitör sığabilir. 

Paket içeriğinde yer alan ve RGB Led Kumandası ile 16 Farklı Renk ve Kombinasyon Özelliğe sahip uzaktan kumandası yer almaktadır. Uzaktan Kumandası ile Modunuza göre masanızın rengini belirleyeceğiniz gibi ışını alçaltıp yükseltebilirsiniz. Oyuncu Masamızda RGB Geçişli efectler yanında Yanıp Sönme ve Tek Renk seçimlerini kolaylıkla yapabilirsiniz. 

Ürün üst yüzeyinde kullanılan siyah MDF Malzeme ile herhangi bir game ped ihtiyacı duymadan kolaylıkla kullanabilirsiniz. Bunun yanında sadece Nemli Bez ile silinmesi yeterlidir. Deterjan veya Kimyasal temizlik malzemesi kesinlikle kullanmayınız.

Oyun Deneyiminizi Zenginleştirecek Aksesuarlar

Xprime Markus Oyuncu Masası Orta ön tarafında Monitörünüz ve kasanızın ihtiyacı olacak kabloları düzenleyebilmek amacı ile kablo kanal çıkışı yer almaktadır. Bunun Yanında gönderilen hareketli kanca ile Kulaklıklarınızın yerini belirleyebilirsiniz. 

Dakikalar İçinde Kolay Kurulum

Xprime Markus Oyuncu Masası, koruyucu kutusu içinde ve yarı demonte şekilde size ulaştırılacaktır. Kurulumuna ürün açıklamasında yer alan Kurulum videomuz ile kolaylıkla yapabilirsiniz. Kurulu oldukça basit olup paket içerisinden Alyan çıkmakta olup Yıldız Tornavidaya ihtiyaç duyacaksınız.

Çelik Konsürüsyon ile Sağlam Yapı

Xprime Markus Oyuncu Masası, Paslanmaz Çelik gövdeye sahiptir. Bu dayanıklı malzemeler, masanızın uzun yıllar boyunca ilk günkü sağlam yapısını korumasını sağlar. Ayakların altında yer alan yer tutma ayakları ile kullandığınız zeminin yamuk olması durumunda sağlam bir şekilde dengede ayarlayabilirsiniz.  

XPRİME MARKUS RGB LEDLİ OYUNCU MASASI İNCELEME VİDEOSU

XPRİME LEDLİ OYUNCU MASASI KURULUM VİDEOSU

 
Kurulum Klavuzu

XPRİME OYUNCU KOLTUĞU KURULUM KLAVUZU

Xprime Oyuncu Koltuğu Kurulum Klavuzu

XPRİME OYUNCU KOLTUĞU KURULUM VE PAKET AÇILIM VİDEOSU

 
İade/İptal Koşulları

İADE ŞARTNAME & İADE KOŞULLARI

1. Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde www.xprime.com.tr'a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz.

2. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

3.Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:

  •          Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,
  •          Ofis koltukları, Oyuncu Koltukları ve çalışma koltukları talepler doğrultusunda üretim yapılmasından dolayı iadesi veya iptali yer almamaktadır.
  •          Kurulumu yapılmış ürünlerin iadesi yoktur. İade şartları için tıklayınız.

4.Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için teslimat tarihi sonrası 14 günlük süre içinde olması ve satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir.

5- Özellikle Koltuk modelleri siparişinize göre Renk ve Model üretimi yapılmaktadır. Bu sebepten dolayı size özel üretim olan ürünlerde iade ve sipariş iptali yer almamaktadır. Bu sebepten dolayı Nihai ve doğru karar vermeye özen gösteriniz.

6-Ürünleri teslim alırken paketleri kontrol ediniz, hasarlı veya yırtık paketleri lütfen teslim almayınız, teslim almadığınıza dair tutanak tutturunuz. Hasarlı paket teslim aldığınızda olabilecek sıkıntılardan firmamız sorumlu değildir.

7-Koltuk modellerinde; Plastik Ayak, Kolçağın kırılması, Tekerleklerin kırılması, deri yırtılması vb. kullanıma ve fiziksel müdahaleye bağlı hiçbir parça garanti kapsamına girmemektedir. Mekanik ve fabrikasyon arızalar 2 yıllık garanti kapsamına dahildir.

Aynı kategorideki diğer ürünler: 2

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Menü