WhatsApp Destek Hattı
XPrime Hero Oyuncu Koltuğu Pembe

XPrime Hero Oyuncu Koltuğu Pembe

11555P

Yeni ürün

XPrime Oyuncu Koltuğu Modelleri en iyi kalite ve F/P ürünüdür.

Yüksek Kalite ve Tasarım ürün talep edenlerin tercihi.

XPRİME ORJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ

ÜCRETSİZ KARGO

Daha Fazla Detaylar

5 749,90 TL

- +

 
Daha Fazla Bilgi

Xprime Hero Serisi Profesyonel Oyuncu Koltuğu Modelleri Burada

XPrime Hero Profesyonel Oyuncu Koltuğu

 • Tahmini Kargoya veriliş süresi Teslim Süresi 7-10 iş günü
 • Yüksek Kalite Suni Deri Malzeme
 • Ortalama montaj süresi: 5 dakika
 • Genişlik: 70cm Derinlik: 74cm Yükseklik: 138cm
 • Sırt Dayama Yükseklik: 93 Cm
 • Oturak Yüksekliği: 48-55cm Ürün Ağırlığı: 16 kg
 • Maximum Taşıma Kapasitesi: 120 KG
 • 3D Kol Özelliği - Yukarı Aşağı - Üst Ped ileri Geri Fonksiyonlu - Üst Ped Sağa ve Sola Hareketli
 • Üst Kol Yumuşak Doku Özelliği
 • Multi Tilt Mekanizma (Sırt kısmı Yatmalı ve kitlemeli Multi Fonksiyonlu)
 • Sırt alanı oturma alanından bağımsız 180 Derece Yatabilir
 • EURO Avrupa Standartlarında Amortisör
 • Kolçaklar Yükseklik Ayarlı (7 Kademeli) 
 • Bel desteği ve Sırt Destekli 2 Adet yastık
 • Bel destekli yastık Yukarı aşağı hareket edebilmekte olup kendinize göre ayarlayabilirsiniz.
 • Bel ve Boyun yastığı Çıkarılabilir.
 • Ortopedik Oyuncu Koltuğu özelliklerini taşımaktadır
 • Kullanılan sünger: Yüksek yoğunluklu 65+ DNS Dökme Sünger
 • Kullanılan ayak: Yüksek Kapasite limitli Krom Fırın Boya Ayak
 • Tekerlek Kapasitesi: 160 KG Ağırlığa dayanıklı Yüksek Kalite ve Kapasiteli Parke Çizmez Tekerlek
 • Garanti süresi - Menşei: 24 Ay - Yerli
 • Anlaşmalı olunan ambar ve kargolarla bina kapısında teslimat yapılmaktadır

XPRİME HERO OYUNCU KOLTUĞU ÜRÜN İNCELEME VİDEOSU

XPRİME OYUNCU KOLTUĞU KURULUM VE PAKET AÇILIM VİDEOSU

XPRİME HERO PROFESYONEL OYUNCU KOLTUĞU

Xprime Hero Serisi oyuncu Koltuğu ürünlerimizi ilgili kategorimizden inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Xprime Oyuncu Koltuğu Modelleri arasında en büyük model Hero Serisi olup Özel tasarımı ve boyutları ile sizi kendine hayran bırakacak. Profesyonel Oyuncu Koltuğunda Aradığınız Tüm Özellikleri bulabileceğiniz Hero serimizde sırt kısmındaki eğim ile sizi içine alacak ve oyunları adeta içerisinde bir atmosferde oynayacaksınız. Kaliteli tasarımların yanı sıra özellikleri ile de kalbinizi çalacaktır. 

Xprime Hero Oyuncu Koltuğu Modelinde; 180 Derece Geriye Tam yatma yer almanın yanı sıra, 3D Kol Desteği, Multi Tilt Mekanizma (Esneme ve 150 Derece Sırt ve Oturma alanı Hareket Kabiliyeti), Hareketli Bel destek yastığı ve Çıkarılabilir özelliği ile her alandaki kullanıma uygun şekilde tarafınıza gönderilmektedir. 

Xprime Hero Oyuncu koltuğu Modellerimiz Yerli Üretim Profesyonel Oyuncu Koltuğu olup; Hem tasarım, Hem özellik ve konfor, Hem de Fiyat anlamında sizi üzmeyecek konumdadır. Sadece Oyuncular için olmadığı gibi 10 Renk seçeneği ile her kesimin kullanımına uygun çeşitliliği mevcuttur. uzun saatler PC Başında çalışanlar için Komple Siyah Yönetici koltuğu ve Beyaz, Gri gibi daha nötr renkleri de yer almaktadır. 

Xprime Hero Profesyonel Oyuncu Koltuğu Renklerinde Hayat Var

10 Renk Seçeneği ile size Her Oda ve Tasarıma uyabilen renk seçenekleri ile sizin hayatınıza geniş bir pencereden bakmanızı ve talep ettiğiniz tüm renkleri bulabileceğiniz Renk Havuzumuzda kaybolmaya hazır mısınız ? Farklı Renk ve Tasarım arayanların Tercihi olan Xprime Hero Oyuncu koltukları, Konfor ve Kalite ile size bir koltuğun bu kadar rahat olabileceği konusunda kendini kanıtlıyor adeta. 

Xprime İle 3D Kol Desteğinin Keyfini Çıkar

Xprime Hero Profesyonel serimizde kullanılan Kolçaklar 3D özelliğe sahip olup istediğiniz hareket ve pozisyon için sizin isteklerini yerine getirmek için bekliyor. Yukarı Aşağı hareket Kabiliyetinin yanı sıra üst Pedinin Sağa ve sola hareketi ve ileri geri hareket kabiliyeti yer almaktadır. Hareket Kabiliyetinin yanı sıra Üst pedinin Poliüretan Yumuşak bir yapıya sahip olması ile Dirseklerinizin dostudur. 

Xprime Hero Profesyonel Oyuncu Koltuğu ile Harekette Sınır Yok

Xprime Hero Pro Oyuncu Koltuğu ile Harekette sınır yok. Sırt Alanını Sol Alanınızdaki Koldan 180 dereceye kadar yatabiliyorsunuz. Bu kol ile Sırt alanını istediğiniz alanda durdurabilirsiniz. Ayrıca Xprime Hero Modelinde Kullanılan Multi Tilt Fonksiyonlu Mekanizma ile Sırt ve Oturma alanı extra 150 Derece yukarı kalkabilir veya Salıncak Fonksiyonu olarak tercih edebilirsiniz. Oturma alanının alt rafaın ve ön kısmında kalan bölgede bir topuz yer almaktadır. Bu Topuz yardımı ile esneme sertliğini kolaylıkla ayarlayabilirsiniz. 

Xprime Hero Profesyonel Oyuncu Koltuğu Kalitesinin Yaşayın..

Xprime Kin Oyuncu Koltuğu Özellikleri ve Yapısı

 
Kurulum Klavuzu

XPRİME OYUNCU KOLTUĞU KURULUM KLAVUZU

Xprime Oyuncu Koltuğu Kurulum Klavuzu

XPRİME OYUNCU KOLTUĞU KURULUM VE PAKET AÇILIM VİDEOSU

 
İade/İptal Koşulları

İADE ŞARTNAME & İADE KOŞULLARI

1. Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde www.xprime.com.tr'a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz.

2. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

3.Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:

 •          Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,
 •          Ofis koltukları, Oyuncu Koltukları ve çalışma koltukları talepler doğrultusunda üretim yapılmasından dolayı iadesi veya iptali yer almamaktadır.
 •          Kurulumu yapılmış ürünlerin iadesi yoktur. İade şartları için tıklayınız.

4.Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için teslimat tarihi sonrası 14 günlük süre içinde olması ve satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir.

5- Özellikle Koltuk modelleri siparişinize göre Renk ve Model üretimi yapılmaktadır. Bu sebepten dolayı size özel üretim olan ürünlerde iade ve sipariş iptali yer almamaktadır. Bu sebepten dolayı Nihai ve doğru karar vermeye özen gösteriniz.

6-Ürünleri teslim alırken paketleri kontrol ediniz, hasarlı veya yırtık paketleri lütfen teslim almayınız, teslim almadığınıza dair tutanak tutturunuz. Hasarlı paket teslim aldığınızda olabilecek sıkıntılardan firmamız sorumlu değildir.

7-Koltuk modellerinde; Plastik Ayak, Kolçağın kırılması, Tekerleklerin kırılması, deri yırtılması vb. kullanıma ve fiziksel müdahaleye bağlı hiçbir parça garanti kapsamına girmemektedir. Mekanik ve fabrikasyon arızalar 2 yıllık garanti kapsamına dahildir.

Aynı kategorideki diğer ürünler: 9

Menü