WhatsApp Destek Hattı
Xprime Fab Pad Oyuncu Koltuğu Kumaş Pedi

Xprime Fab Pad Oyuncu Koltuğu Kumaş Pedi

744458-96

Yeni ürün

XPrime Fab Pad ile Deri Koltuklarda terleme sorununa son!

Daha Fazla Detaylar

749,90 TL

- +

 
Daha Fazla Bilgi

Xprime Fab Pad Oyuncu Koltuğu Kumaş Pedi

Oyuncu Koltuğu ürünlerinde daha önceden Deri koltuk almış ve yaz aylarında şiddetli terleme sorunu yaşayan kullanıcılar için tasarlandı ve üretildi. Renk Seçenekleri yer almakta olup tonları detaylı olarak 0850 302 10 83 Whatsaap Destek Hattından erişebilirsiniz.

  • Dolgulu Yumuşak Kumaş Malzeme
  • Soketli ve Kolay Montaj
  • xPrime Baskılı Modern Yapı
  • Kaydırmaz Kumaş
  • Her Marka ve Modele uygun

Ürün Ölçüleri

40cm genişlik

Oturma ve Sırt Alanı Takım Olarak Gönderilmektedir.

XPRİME FAB PAD OYUNCU KOLTUĞU KUMAŞ TERLETME ÖNLEYİCİ PED İNCELEME VİDEOSU

 
Kurulum Klavuzu

XPRİME OYUNCU KOLTUĞU KURULUM KLAVUZU

Xprime Oyuncu Koltuğu Kurulum Klavuzu

XPRİME OYUNCU KOLTUĞU KURULUM VE PAKET AÇILIM VİDEOSU

 
İade/İptal Koşulları

İADE ŞARTNAME & İADE KOŞULLARI

1. Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde www.xprime.com.tr'a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz.

2. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

3.Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:

  •          Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,
  •          Ofis koltukları, Oyuncu Koltukları ve çalışma koltukları talepler doğrultusunda üretim yapılmasından dolayı iadesi veya iptali yer almamaktadır.
  •          Kurulumu yapılmış ürünlerin iadesi yoktur. İade şartları için tıklayınız.

4.Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için teslimat tarihi sonrası 14 günlük süre içinde olması ve satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir.

5- Özellikle Koltuk modelleri siparişinize göre Renk ve Model üretimi yapılmaktadır. Bu sebepten dolayı size özel üretim olan ürünlerde iade ve sipariş iptali yer almamaktadır. Bu sebepten dolayı Nihai ve doğru karar vermeye özen gösteriniz.

6-Ürünleri teslim alırken paketleri kontrol ediniz, hasarlı veya yırtık paketleri lütfen teslim almayınız, teslim almadığınıza dair tutanak tutturunuz. Hasarlı paket teslim aldığınızda olabilecek sıkıntılardan firmamız sorumlu değildir.

7-Koltuk modellerinde; Plastik Ayak, Kolçağın kırılması, Tekerleklerin kırılması, deri yırtılması vb. kullanıma ve fiziksel müdahaleye bağlı hiçbir parça garanti kapsamına girmemektedir. Mekanik ve fabrikasyon arızalar 2 yıllık garanti kapsamına dahildir.

Aynı kategorideki diğer ürünler: 11

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Menü