WhatsApp Destek Hattı
Prime Gaming Genişletilmiş Kasko Paketi

Prime Gaming Genişletilmiş Kasko Paketi

Prime-Kasko

Yeni ürün

Tüm Dünyada bilindiği üzere Kırılmalar ve Yapılması gereken Bakımların yapılmaması durumunda ortaya çıkacak Arıza ve Hasar durumları garanti Kapsamında yer almamaktadır. OFİSEL olarak Prime Gaming Oyuncu Koltuğu Ürünlerde geçerli Genişletilmiş Kasko Paketini sunuyoruz. Detaylar Açıklamada yer almaktadır.

Daha Fazla Detaylar

1 000,00 TL

- +

 
Daha Fazla Bilgi

PRİME GAMİNG KASKO PAKETİ

Prime Gaming Kasko Paketi Nedir ?

Prime Kasko Paketi sadece Oyuncu Koltuğu Modellerinde geçerli Genişletilmiş Garanti Kapsamıdır. Prime Kasko; Tüketici Kanunları ve Maliyetler gereği kullanıcıların kullanımına bağlı oluşturduğu Kırılmalar ve Bakıma bağlı oluşan hasarlar Yasal olarak Garanti kapsamı dışındadır. Ofisel ve Xprime olarak Prime Kasko paketi ile aşağıda belirtilen adetlerde 2 Yıl boyunca yaşayacağınız Tüm sıkıntılar için Genişletilmiş Kasko paketi dahilinde faydalanmanıza imkan sunacaktır.

Prime Gaming Kasko Paketi Hangi Ürünler için Geçerlidir ?

Prime Kasko paketi isim olarak da anlaşılacağı üzere OYUNCU KOLTUĞU Modellerinde geçerlidir. Garanti Kapsamı Tüm Ofisel ve Xprime Markalı Oyuncu Koltuklarının aşağıdaki sınırlı adetlerde ücretsiz destek alma imkanı sunmaktadır. 

Prime Gaming Kasko Paketi Geçerlilik Süresi Nedir ?

Prime Gaming kasko Paketi standart 2 Yıllık bir garanti kapsamı sunmaktadır. Aktif ürünlerimizi kullanan kullanıcılar da ürünlerine kasko yapabilir. Prime Gaming kasko paketi 6 Aylık süre içinde satın alınan Ürünler için geçerli olmakta olup sorun yaşamanız halinde ilgili kasko paketini satın alarak faydalanamazsınız. Aktif ürün kullanan kullanıcıların Etik değerler kapsamında kullanımını aktifleştirmesi 1 aylık süre sonunda geçerlidir. Oyuncu Koltuğu ile birlikte satın alınan Prime Kasko Paketleri ürünün satın alındığı tarihten itibaren 2 yıllık sürede geçerlidir. 

Prime Gaming Kasko Paketi Şartları ve Kullanım Adetleri Nelerdir ?

 • Satın alim tarihinden itibaren 2 Yıllık süre içinde geçerli genişletilmiş garanti kapsamıdır.
 • Kırılmalar ve Tüm Mekanik arızalar Garanti Kapsamına Prime Kasko paketine dahildir.
 • 2 yıl içerisinde 3 kırık değişimi veya onarımı
 • 2 yıl içerisinde 3 amortisör değişim hakkı
 • 2 Yıl içerisinde sınırsız tekerlek değişimi
 • 2 Yıllık Kapsamda Kırık veya Arızalı Mekanik aksamların sınırsız değişimi
 • İlgili kasko paketi zamana bağlı fiyatlandırması değişebilir. Ayrıca değişim ve onarım hakkı Ofisel - XPrime’da saklıdır.
 • Değişim gerektirmeyen durumlarda onarım yapılabilmektedir ve müşterinin değişim hakkı ürün üzerinde onarım yeterli ise geçerli değildir.
 • Aktif Ofisel veya Xprime ürünlerini kullanan kullanıcılar extra Prime kasko paketini satın alabilir. Aktif ürün kullanımı dahilinde satın alınan kasko paketleri için 1 aylık hizmet alamamaktadır. (Sorun halinde değil, sorun yaşamadan geçerli pakettir)
 
Kurulum Klavuzu

XPRİME OYUNCU KOLTUĞU KURULUM KLAVUZU

Xprime Oyuncu Koltuğu Kurulum Klavuzu

XPRİME OYUNCU KOLTUĞU KURULUM VE PAKET AÇILIM VİDEOSU

 
İade/İptal Koşulları

İADE ŞARTNAME & İADE KOŞULLARI

1. Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde www.xprime.com.tr'a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz.

2. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

3.Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:

 •          Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,
 •          Ofis koltukları, Oyuncu Koltukları ve çalışma koltukları talepler doğrultusunda üretim yapılmasından dolayı iadesi veya iptali yer almamaktadır.
 •          Kurulumu yapılmış ürünlerin iadesi yoktur. İade şartları için tıklayınız.

4.Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için teslimat tarihi sonrası 14 günlük süre içinde olması ve satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir.

5- Özellikle Koltuk modelleri siparişinize göre Renk ve Model üretimi yapılmaktadır. Bu sebepten dolayı size özel üretim olan ürünlerde iade ve sipariş iptali yer almamaktadır. Bu sebepten dolayı Nihai ve doğru karar vermeye özen gösteriniz.

6-Ürünleri teslim alırken paketleri kontrol ediniz, hasarlı veya yırtık paketleri lütfen teslim almayınız, teslim almadığınıza dair tutanak tutturunuz. Hasarlı paket teslim aldığınızda olabilecek sıkıntılardan firmamız sorumlu değildir.

7-Koltuk modellerinde; Plastik Ayak, Kolçağın kırılması, Tekerleklerin kırılması, deri yırtılması vb. kullanıma ve fiziksel müdahaleye bağlı hiçbir parça garanti kapsamına girmemektedir. Mekanik ve fabrikasyon arızalar 2 yıllık garanti kapsamına dahildir.

Aynı kategorideki diğer ürünler: 11

Menü