WhatsApp Destek Hattı
Türkiye'nin Oyuncu Koltuğu Markası; XPRİME

Türkiye'nin Oyuncu Koltuğu Markası; XPRİME

Türkiye'nin Lider Oyuncu Koltuğu Markası; XPRİME

Xprime Oyuncu Koltuğu Özellikleri Nedir?

          Türkiye Genelinde ve Dünyada artık oyuncuların yeri bambaşka bir konumdadır. Oyun sektöründeki gerçeklik arttırıcı grafikler ile birlikte WEB 2.0 Etkileri Oyun sektöründe fazlasıyla yansımak ile birlikte Web 3.0 ile çok daha ileri bir teknolojiye kavuşacaktır. Peki Oyunların bu şekilde ilerlemesi ile uzun süreli Bilgisayar başında vakit geçirenlerin sayısı ciddi oranda artmıştır. Tam bu noktada vücut sağlığımızın önemi devreye girmektedir. Uzun süreki oturmalarda Omurilik ve Bel bölgemize ciddi baskı oluşturmaktadır. İşte Bu Baskıları Oyuncu Koltukları ile en sağlıklı şekilde koruyabiliriz. Tam bu Noktada XPRİME markası ve Mühendisleri yapmış oldukları Özel çalışmalar ile sizlerin sağlığını birden fazla etken detayında korumaktadır. Peki Nasıl?

a) Xprime MagneTherapy Bel Yastığı ile Omurilik ve Bel Sağlığınız Güvende;

Xprime MagneTherapy Bel yastıklarımız ile Şekilci değil uzun vadeli sağlıklı ve kullanışlı Oyuncu Koltukları yaptığımızı göstermekteyiz. Xprime MagneTherapy Bel yastıklarının tam orta alanında yer alan 3 adet özel manyetik magnetler yer almaktadır. Bu Magnetler özel Mühendislik ve Kimya gerektiren yapılara sahiptir. ISO 9001 - ISO 13485 Belgeleri mevcuttur. Xprime Magnetherapy teknolojisi MagLife Teknoloji iş birliği ile yapılmakta olup Aktif olarak Askeriye ve polislerin Kemerlerinde uygulanmaktadır. 

Xprime MagneTherapy Bel yastıklarına itina ile yerleştiren Manyetik Magnetler yükün bindiği alandaki dolaşımı arttırarak ne kadar uzun süre oturursanız oturun sizin bel bölgesinde yükün hissedilmesini minimize ederek defansive özelliği gösteriyor. Bu durumda ilerde karşılaşabileceğiniz bel Fıtığı, Disk kayması gibi durumların bir nebze de olsa önüne geçiyor. 

Detaylar için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz. Hangi marka Oyuncu koltuğu kullandığınızın bir önemi olmadan Xprime MagneTherapy bel yastıklarını tercih edebilirsiniz. 

Xprime MagneTherapy bel yastığı inceleme videomuza aşağıdan ulaşabilirsiniz.

b) Xprime Oyuncu Koltukları ile Smart Sünger Teknolojisi 

Oyuncu Koltuğu Modellerinde Xprime Smart Sünger Teknolojisi

        Xprime Oyuncu Koltuklarında 2022 Yılından itibaren smart sünger teknolojisi yer almakta olup Dünyada hiç bir Oyuncu Koltuğu markasında yer almayan bir teknolojidir. Xprime Markası olarak bu teknoloji ile Dökme Süngerlere yeni bir özellikle ile vücudunuza göre şekil alma imkanı sağlıyoruz. Xprime Oyuncu Koltuklarımızda 60-65 arası dökme sünger kullanılmakta olup extra özel bir Moleküler Teknoloji ile Sünger içerisinde Moleküler kabarcıklar oluşturuyoruz. Bu Moleküler kabarcıklar sizlerin vücudunuza göre mikronluk şekllenmeler ile size en ergonomik kullanım imkanı sağlamaktadır. 

XPrime ile sizde farkı yaşayabilirsiniz !

Dünyada bir ilk olarak bu teknolojiyi hayata geçine XPRİME 7 ülkede lansmanını gerçekleştirdi ve hızla satışları yep yeni paketleri ile satışa başladı.

Xprime ile Moleküler Sünger Teknolojisi  Xprimer Oyuncu Koltukları Mikron Sünger Yapısı ile En Sağlıklı Oyuncu Koltuğu

Türkiye'de Oyuncu Koltuğu denilince akla ilk Gelen Marka Xprime Markasıdır.

Yayınlanan 2022-02-26 Tarafından Xprime Oyuncu Koltuğu 0 6414

Related articles

Oyuncu Koltuğu Kumaş Mı Yoksa Deri Mi Alınmalıdır?

Oyuncu koltuğu satın alırken en çok düşünülen konulardan biri kumaş mı yoksa deri mi almalıyımdır. Bu yazımızda size...

Oyuncu Koltuğu Nasıl Temizlenir?

Oyuncu koltuğunun temizliği, oyuncu koltuğunun kullanım ömrünü uzatmak adına oldukça önemlidir. Oyuncu koltuğu nasıl...

Oyuncu Koltuğu Nedir?

Oyuncu koltuğu nedir sorusunun detaylı cevabını bulabileceğiniz blog yazımıza hemen göz atabilirsiniz.

Oyuncu Koltuğu Kumaşı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Deri ile kumaş türü arasında algı bakımından farklılık vardır. Oyuncu koltuğu hangi ortamda kullanılacak ise o ortama...

XPrime Oyuncu Koltuğu Kalitesi

Xprime, yerli üretim oyuncu koltuğu olarak satış hacmini gittikçe artırıyor.

Kaliteli ve Sağlam Oyuncu Koltuğu Özellikleri Nelerdir?

Oyuncu koltuğunun belki de başlıca kriteri sağlamlık olmalıdır.

İş Yerlerinde Oyuncu Koltuğu Kullanılır Mı?

Oyuncu koltuğunun tasarımı ve ortopedik yapısı kullanım alanlarını gün geçtikçe artırıyor. Dolayısı ile de artık yeni...

Oyuncu Koltuğu Terletir mi?

Kumaş oyuncu koltuğunun kumaşı kaliteli ise ya da kumaşın sentetik oranı fazla ise bu durumda kumaş oyuncu koltuğu da...

Bir yorum bırakCevap bırak

Blog kategorileri

En son yorumlar

Yorum yok

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menü