WhatsApp Destek Hattı
Xprime Oyuncu Koltukları Resmi Online Satış Mağazası

Xprime Oyuncu Koltukları Resmi Online Satış Mağazası

Xprime Oyuncu Koltukları Resmi Online Satış Mağazası

Xprime oyuncu koltuk modelleri piyasada yer alan özel tasarımlı en kaliteli oyuncu koltuk çeşitleridir. Xprime, konfor ve kaliteyi bir arada bulunduran bir marka olarak oluşturulmuş ve bilgisayar oyunlarını oynayan her kullanıcıya konfor sağlamaktadır. Oyuncu koltuğu sahibi olmak isteyenler, online mağazadan tüm renk ve modelleri inceleyerek sipariş verebiliyor. Avrupa standartlarına göre özel amortisör sistemi kullanılarak üretilen Xprime oyuncu koltuk çeşitleri, online satışlarda indirimli fiyat seçenekleri ile sunulmaktadır. Ortopedik ve ergonomik yapısı ile kullanıldığı tüm alanlara uyum sağlayabilmekte, iyi bir dekor oluşturabilmektedir.

Online Sipariş Oluşturma

Xprime oyuncu koltukları için özellik incelemesi yapanlar, King ya da One serisinden renk seçimi yaparak siparişlerini oluşturabiliyorlar. Online satış mağazası, her zaman yeni ürün türlerine yer veriyor ve tüm ürünlerde farklı oranlarda indirimler yapıyor. Ürün seçimini yapanlar, sepete ekle seçeneğini kullanarak, ürünü satın alma işlemlerini başlatabiliyorlar. Ürün siparişini verirken, ürün sayfasında, ürünün tüm ölçüleri, malzeme kaliteleri hakkında bilgi sahibi olabiliyorsunuz. Garantili olarak satış yapıldığı için garanti işlemleri, müşteriye ürün teslim edildikten sonra başlatılmaktadır.

Oyuncu Koltuğu Özellikleri

Xprime Oyuncu Koltuğı ile Oyunların Kazananı Sen Ol !

Xprime oyuncu koltuğu çeşitlerinden birisini satın almak isteyenler, online satış mağazasından tüm ürünleri karşılaştırarak seçim yapabiliyor. Online satış mağazasında tüm renk seçenekleri bulunmakta ve istediğiniz rengi seçebiliyorsunuz.

Oyuncu koltuğu özellikleri olarak şu bilgilere yer veriliyor;

  • Tüm koltuk modelleri, üretici ve patent sahibi firma koruması altındadır,
  • Tüm modeller, estetik ve konfor sağlıyor,
  • Birinci sınıf kalitede deri kullanılmaktadır. Deri malzemeler, 2 yıl garantilidir,
  • Metal ayaklar daha dayanıklı olması için kullanılmış ve 5 yıl garantilidir,
  • Dökme sünger kullanılmış ve konfor özelliğini kaybetmemektedir.
  • Tasarımı, dikişleri, renk ayrımları özel olarak yapılmıştır.

Xprime oyuncu koltuk çeşitlerini inceleyenler, her model için belirlenen bu özellikleri görebilecek, istediği ürünü online olarak sipariş verebilecektir.

Kaliteli Koltuk Seçimi

Oyuncu Koltuğunda Memnuniyet Garantili Marka Xprime

Bilgisayar oyunlarını oynarken, rahatsız olmamak için oturma alanının geniş olmasına dikkat edilmelidir. Xprime oyuncu koltuklarının tamamında, yüksek kaliteli amortisör sistemi ve teker kullanıldığı için 160 kg ağırlığına sahip kişilerin bile rahatlıkla kullanabilmesini sağlamaktadır. Xprime oyuncu koltuklarını online satış mağazasından seçerken, kullanıcının boy ve ağırlığı ölçüsüne göre King ya da One serilerinden birisini seçebilirsiniz. Online satış mağazasında, tüm modellerin özellikleri ürün sayfası bölümünde ayrıntılı olarak gösterilmektedir.

Oyuncu Koltuğu Renkleri

Xprime oyuncu koltuklarının tüm serilerinde farklı renk seçenekleri bulunmaktadır. Online satış mağazasında gösterilen ürünler, 10 farklı renk seçeneğinden oluşuyor. Kullanım yerlerine ve kullanıcılara özel tasarımlar yapıldığı için renk seçeneklerinin tümü kullanılmaya çalışılıyor. Evlerde ve oyun salonlarında, çocuklar için renkli seçenekler kullanılmaktadır. Ofis gibi yerlerde kullanılan ve ileri yaş kullanıcıların tercih ettiği oyuncu koltukları ise daha çok siyah renkli olmaktadır. Xprime oyuncu koltuğu modellerinin tümü için 10 farklı renk seçeneğinin tamamı kullanılmaktadır.

Kargo ve Teslimat

Xprime Oyuncu Koltuğu ile gücünüze güç katın !

Online satış mağazası, Xprime oyuncu koltuğu siparişi veren müşterilerine satın aldıkları tüm ürünleri özel ambalajı içerisinde anlaşmalı kargo ile gönderiyor. Oyuncu koltuğu seçimini yaptıktan sonra sepetinize eklediğiniz ürün için ödeme işlemlerini yapıyor ve ödemeniz onaylandıktan sonra ürün paketlenmeye başlanıyor. Xprime oyuncu koltuğu Resmi online satış mağazası ülke geneline ürün teslimi yapabilmek için farklı kargo şirketleri ile çalışmaktadır. 100 TL ve üzeri yapılan alışverişler ücretsiz kargo hizmeti kapsamında olduğu için Xprime oyuncu koltuklarının çeşitlerini alanlar, ekstra olarak kargo ücreti ödememektedir. Online satış mağazası satın alınan ürünleri müşterilerine ortalama 5 ile 7 iş günü içerisinde teslim ediyor.

 

 

 

 

 

Yayınlanan 2020-08-29 Tarafından Xprime Oyuncu Koltuğu 0 4379

Related articles

Türkiye'nin Oyuncu Koltuğu Markası; XPRİME

Türkiye'nin Lider Oyuncu Koltuğu Markası olarak XPRİME Markalı ürünlerin Özellikleri ve neden en iyi markası olduğuna...

Xprime Oyuncu Koltuğu Nedir?

Bilgisayar teknolojilerinin gelişmesiyle birlikte, internet üzerinden oynanan oyun türleri geliştirilmiştir....

Bir yorum bırakCevap bırak

Blog kategorileri

En son yorumlar

Yorum yok

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menü