WhatsApp Destek Hattı
Xprime Oyuncu Koltuğu Nedir?

Xprime Oyuncu Koltuğu Nedir?

Xprime Oyuncu Koltuğu Nedir?

Bilgisayar teknolojilerinin gelişmesiyle birlikte, internet üzerinden oynanan oyun türleri geliştirilmiştir. Günümüzde e-spor dalında birçok oyun turnuvası yapılmaktadır. Uzun süre bilgisayar karşısında kalan ve oyunları konforlu koltuklarda oturarak oynamak isteyenler en iyi koltuk modellerini seçmeye çalışmaktadır. Xprime oyuncu koltukları, özel tasarımları ve konforu, geniş oturma alanı, her boy için farklı seçenekleri ile tercih edilmektedir. Online oyunlarda zaman sınırlaması olmadığı için oyunları daha rahat oynamak ancak rahat oyuncu koltuğu ile mümkündür.

Oyuncu Koltuğu Seçimi

Dünya genelinde yaşanılan pandemi olayından dolayı birçok kişi evinde online oyunlar oynayarak vakit geçirmeye başlamıştır. Bu dönemde en çok oyuncu koltukları ilgi görmeye başlamış ve Xprime oyuncu koltukları oyuncular tarafından tercih edilmiştir. Oyuncu koltuklarının seçiminde, estetik tasarımı, renk seçenekleri, maksimum ağırlık taşıma kapasiteleri ve ücretleri göz önünde bulundurulmaktadır. Bilgisayar oyunları için en uygun tasarıma ve konfora sahip olan koltuk modelleri Xprime koltuk çeşitleridir.

Xprime Oyuncu Koltuğu Özellikleri

Xprime Oyuncu Koltukları ile Oyuncu koltuğunda Kaliteyi Yaşayın

Bilgisayar oyunlarını oynarken, oyuna konsantre olabilmek için kullanılan koltuğun rahat olması önemlidir. Oyuna konsantre olan oyuncu oyunu daha iyi takip edebilecek ve sınırsız oynayabilecektir. Koltuk seçiminde, her kullanıcı, detay özelliklere dikkat etmektedir.

Xprime oyuncu koltukları özelliklerinden bazıları şunlardır;

  • Sırtlık 180 Derece yatıyor,
  • 3D kol,
  • Çift kol mekanizma,
  • CLASS4 Krom amortisör,
  • Rahat kullanımlı ve parke çizmeyen teker,
  • Kaliteli sünger yapısı 60 Dansite Dökme Sünger
  • Kaliteli deri yapısında, dökülme ve yırtılma olmaz,

Bu özelliklere sahip Xprime oyuncu koltukları, ofislerde ve evlerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Dökme süngeri sayesinde, kullanıcıya büyük konfor sağlamaktadır.

Oyuncu Koltuğu Kalitesi

Xprime Oyuncu koltukları ile Gücüne Güç Kat

Xprime oyuncu koltuklarında aranılan tüm kalite bulunmaktadır. Koltuk modelleri 100 kg ile 160 kg arasında taşıma kapasitesine sahiptir. Yüksek kaliteli amortisör sistemi sayesinde, istenilen yükseklik ayarlanabilmekte ve rahat kullanım sağlamaktadır. Xprime oyuncu koltuklarının kalitesi sadece kullanıcıya sağladığı konfor değildir.

Koltukların tasarımları, kullanılan çizgilerin göze hitap etmesi kaliteli bir koltukta bulunması gereken tüm özellikleri barındırmaktadır. Sırt bölümü kademeli olarak istenilen konumda ayarlanabiliyor ve sabitlenebiliyor. Parke olan yerlerde, tekerlerinin özel yapısından dolayı çizme sorunu yaşanmamaktadır. Tüm özellikleri ile oyuncu koltuk sektörünün en kaliteli koltukları Xprime koltuklarıdır.

Koltuk Türleri

Bilgisayar oyuncu koltukları, renk ve modellerine göre türlere ayrılmaktadır. Xprime oyuncu koltukları seçimini yapmak isteyenler, yaş gruplarına göre renk seçimi yapıyorlar. Ofislerde kullanılan konforlu koltuklar daha çok siyah renkli olarak seçilmektedir.

Xprime oyuncu koltuk türleri şunlardır;

Xprime Oyuncu Koltuğu Tercih sebebi

Oyuncu koltuğu satıcılarında koltuk türleri daha fazla seçenekle sunulmaktadır. Siyah koltuk türleri daha çok 35 yaşını aşmış kişiler tarafından tercih edilmektedir. Piyasada tüm renk seçenekleri bulunmaktadır.

Neden Xprime Oyuncu Koltukları Tercih Edilmelidir?

Bilgisayar oyunlarını oynamaya başlayanlar, oyunu kazanabilmek için çeşitli stratejiler uygularlar. En önemli unsur ise oyun öncesi hazırlıklardır ve doğru oyuncu koltuğunun seçiminin yapılabilmesidir. Xprime oyuncu koltukları, hem kalitesi hem de konforu ile en iyi oyuncu koltuklarından birisidir. Uzun süre oturacağınız için vücut yapısına göre şekil almakta ve hiçbir zaman rahatsızlık hissi vermemektedir.

Xprime oyuncu koltuk modelleri, tüm çalışma alanları için ideal olduğundan profesyonel oyuncular tercih etmektedir. Sırt açısı modellere göre değişmekte ve 40 ile 180 derece arasında eğim sağlayabilmektedir. 3D kol ayar seçenekleri ile konforlu kullanım sağlamaktadır. Konforlu kullanım özelliği ve diğer malzeme özellikleri ile birlikte değerlendirildiğinde, en iyi oyuncu koltuğu olduğu görülebilecektir.

 

 

 

 

 

Yayınlanan 2020-09-01 Tarafından Xprime Oyuncu Koltuğu 0 3575

Related articles

Türkiye'nin Oyuncu Koltuğu Markası; XPRİME

Türkiye'nin Lider Oyuncu Koltuğu Markası olarak XPRİME Markalı ürünlerin Özellikleri ve neden en iyi markası olduğuna...

Xprime Oyuncu Koltukları Resmi Online Satış Mağazası

Xprime Resmi Online Satış Sitesi www.xprime.com.tr olup tüm ürün ve modelleri en uygun fiyat ayrıcalığı ile Resmi...

Bir yorum bırakCevap bırak

Blog kategorileri

En son yorumlar

Yorum yok

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menü