WhatsApp Destek Hattı
Neden Xprime Oyuncu Koltuğu Almalıyım?

Neden Xprime Oyuncu Koltuğu Almalıyım?

Neden Xprime Oyuncu Koltuğu Almalıyım?

Oyuncu koltuğu seçiminde kalite ve konfor birlikte değerlendirilmelidir. Xprime oyuncu koltuklarının tüm modellerinde, üst düzey deri özellikleri kullanılmakta ve kullanıcıların tercihlerine göre yeni ürünler oluşturulmaktadır. Oyuncu koltuğunu seçerken, nelere dikkat edilmesi gerektiği bilinmelidir. Konforu ve rahat kullanımı sağlayan en önemli özellik teker yapısıdır. Xprime oyuncu koltuklarının seçiminde en önemli etkenlerden birisi tekerlerin kalın olması, 160 kg’a kadar ağır yük taşıyabilmesidir. 2020 yılının en iyi tasarıma sahip koltuğu olduğu için seçebilirsiniz.

Kaliteli Koltuk Modelleri

Xprime oyuncu koltuklarını inceleyenler, neden bu ürünü seçmeleri gerektiğini görebiliyorlar. 3D kol özelliği olduğu için oyuncular, oyun oynarken daha rahat edebiliyorlar. Xprime oyuncu koltuğu modelleri, deri yapısı, renk seçeneği, sırtlık yatış derecesi, sünger yapısı, genişlik özelliklerine göre farklı modellerden oluşuyor. Xprime oyuncu koltukları modelleri, King serisi ve One serisi olarak üretilmektedir. King serisi daha yüksek yapılıdır. Boyu 1.75 cm üzerinde olanlar King serisi modellerini tercih etmektedir.

Öne Çıkan Özellikleri

Oyuncu koltuk modellerini inceleyerek satın almak isteyenler, birçok modeli karşılaştırmaktadır. 2020 yılının en iyi oyuncu koltukları olan Xprime serileri, birçok özelliği ile ön plana çıkmaktadır.

Bilinen ve satın alırken dikkat edilecek özellikleri şunlardır;

 • Yıpranma ve yırtılma yapmayan deri kalitesi,
 • 180 dereceye kadar sırtlık bölümünün eğimi,
 • 3D kol sisteminin olması,
 • Kalın teker yapısı ile parke çizmemesi,
 • Amortisör sisteminin kaliteli olması,
 • Sırt ve boyun destek bölümlerinin olması,

Koltuk alırken, bu özelliklere dikkat edilmelidir. Xprime oyuncu koltuk modelleri, her iki serisinde de renk seçenekleri sunarak, satın alınmasını sağlıyor.

Xprime Oyuncu Koltuğu, Deri Kalitesi ve Deri özellikleri

Oyuncu Koltuğu Serileri

Neden Xprime oyuncu koltuğu almalıyım diye araştırma yapanlar, King ve One serisi modeller arasından kolaylıkla seçim yapabiliyorlar. King profesyonel oyuncu koltukları, ev ve ofisler için özel olarak tasarlanmıştır. Daha çok uzun boylu olanların rahat kullanımı düşünülmüş ve ona göre tasarlanmıştır.

Ofis ortamlarına uyumlu olabilmesi için siyah renk seçeneği daha fazladır. Xprime One serisi profesyonel oyuncu koltuklarının ölçüleri ise biraz daha küçüktür ve boyu 1.75 cm’den kısa olanlar tercih etmektedir. Koltuk alırken, kullanıcının boy ve ağırlığına göre seçim yapmak hem istenilen konfordaki koltuğa sahip olmayı hem de uygun fiyatlı olanını bulmayı sağlayacaktır.

Oyuncu Koltuk Renk Seçenekleri

Xprime Oyuncu Koltuğu 10 Renk seçeneği ve Tüm Renkler

Oyuncu koltuğu seçiminde, her zaman renk seçenekleri etkili olmaktadır. Xprime oyuncu koltuk modellerinin tamamı 10 renk seçeneklerine sahiptir.

Xprime serilerinin tüm modellerinde kullanılan extra renk seçenekleri şunlardır;

 • One serisi beyaz renk,
 • One serisi siyah renk,
 • One serisi kırmızı,
 • King serisi, beyaz,
 • King serisi yeşil,
 • King serisi gri,

Koltuk modelleri incelenirken, tüm renk seçeneklerini bulmak mümkündür. Sünger kalitesi ve uzun süre kullanımda yapısında bozulma olmaması, tercih nedenleri arasında sayılabilmektedir.

Konforlu Oyuncu Koltukları

Bilgisayar oyuncuları, oyunlara odaklanabilmek için koltuk seçimine önem verirler. Xprime oyuncu koltuklarının modelleri, tüm profesyonel oyuncular tarafından tercih edilen modeller olmaktadır. Sırtlık bölümünün istenilen eğim derecesine göre ayarlanabilmesi, kullanım kolaylığı ve konforu sağlıyor.

Konforu sağlayan en önemli özellikleri, amortisör sisteminin sağlam olması, tekerlerin kalın ve ağır yük taşıyabilmesi, tüm parçaların garantili olmasıdır. Deri kaplama bölümlerinde yıpranma olmaması ve sünger yapısının hiçbir zaman özelliğini kaybetmemesi doğru koltuk seçimi yapılmasını sağlıyor.

Konforlu oyuncu koltuklarının seçiminin yapılabilmesi için kullanım amacına göre ve kullanıcının fiziksel yapısına göre seçim yapmak daha doğru olacaktır. Xprime oyuncu koltuklarını, yeni tarz tasarımları, renk seçenekleri ve tüm ürünlerinin kalitesinden dolayı alabilirsiniz.

 xPrime Oyuncu Koltuğu ve Oyuncu Masası Modelleri

 

 

 

Yayınlanan 2020-09-06 Tarafından Xprime Oyuncu Koltuğu 0 4234

Related articles

Oyuncu Koltuğu Kumaş Mı Yoksa Deri Mi Alınmalıdır?

Oyuncu koltuğu satın alırken en çok düşünülen konulardan biri kumaş mı yoksa deri mi almalıyımdır. Bu yazımızda size...

Oyuncu Koltuğu Nasıl Temizlenir?

Oyuncu koltuğunun temizliği, oyuncu koltuğunun kullanım ömrünü uzatmak adına oldukça önemlidir. Oyuncu koltuğu nasıl...

Oyuncu Koltuğu Nedir?

Oyuncu koltuğu nedir sorusunun detaylı cevabını bulabileceğiniz blog yazımıza hemen göz atabilirsiniz.

Oyuncu Koltuğu Kumaşı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Deri ile kumaş türü arasında algı bakımından farklılık vardır. Oyuncu koltuğu hangi ortamda kullanılacak ise o ortama...

XPrime Oyuncu Koltuğu Kalitesi

Xprime, yerli üretim oyuncu koltuğu olarak satış hacmini gittikçe artırıyor.

Kaliteli ve Sağlam Oyuncu Koltuğu Özellikleri Nelerdir?

Oyuncu koltuğunun belki de başlıca kriteri sağlamlık olmalıdır.

İş Yerlerinde Oyuncu Koltuğu Kullanılır Mı?

Oyuncu koltuğunun tasarımı ve ortopedik yapısı kullanım alanlarını gün geçtikçe artırıyor. Dolayısı ile de artık yeni...

Oyuncu Koltuğu Terletir mi?

Kumaş oyuncu koltuğunun kumaşı kaliteli ise ya da kumaşın sentetik oranı fazla ise bu durumda kumaş oyuncu koltuğu da...

Bir yorum bırakCevap bırak

Blog kategorileri

En son yorumlar

Yorum yok

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menü